اعزام تعمیرکار و تعمیرات کلیه لوازم خانگی

تعمیرات لوازم خانگی یا تعمیرکار لوازم خانگی شغلی است که اکثر مردم کم و بیش با آن سر و کار دارند. اغلب ما در طول زندگی با تعمیرات یخچال تعمیرات لباسشویی تعمیرات کولر گازی یا سایر وسایل زندگی اغلب به دلیل عدم سرویس دوره ای دچار اشکال می شود. و عدم شناخت کافی از تعمیرات و نگهداری باعث خراب تر شدن دستگاه مورد نظر می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

اغلب شما با به محض خرابی یا ایراد در این وسایل با تعمیرکار متخصص تماس میگیرید. و برخی دیگر سعی در رفع مشکل با استفاده از دانش فنی خود و یا کاتالوگ ارائه شده توسط دستگاه مورد نظر را دارند. اما بعد از اینکه به نتیجه نرسیدند با متخصص تماس می گیرند. شاید برای شما اتفاق افتاده که وقتی یکی از لوازم منزل شما خراب شد برای تعمیر آن با بیش از یک تعمیرکار در تماس بوده اید و یا اینکه از خدمات تعمیرکار قبلی راضی نبوده و در خرابی بعدی با تعمیرکار دیگری تماس گرفتید.

خرابی دستگاه شما توسط تعمیر کاران مختلف می تواند بر طرف شود . اما با کیفیت، سرعت و هزینه های مختلف. سرعت و کیفیت کار بستگی به تجربه و دانش فنی تعمیرکار دارد. و هزینه نه تنها به این دو بلکه به وجدان کاری خدمات دهندگان نیز بستگی دارد. تعمیر کار مجرب با شناخت کافی از دستگاه قطعه یا قطعه های معیوب را تعمیر یا تعویض می کند. اما تعمیرکار غیرمجرب در تعمیر یا تعویض ناتوان بوده و مجبور به تعویض کلی و در نتیجه هزینه بسیار بیشتر میشود.
پس در انتخاب تعمیرکار وسایل منزل یا شرکت خود دقت کنید.

 :: برچسب‌ها: شرکت, خدمات, نظافت, ریحانه, افق, البرز, ثروت, گنج, آخرین, اولین, برترین, دلار, استخدام, , , , تامین نیروی انسانی, اعزام آبدارچی, اعزام سرایدار, اعزام نگهبان, مهماندار, اعزام مهماندار, مهماندار خانم, نظافت راه پله و مشاعات, نظافت اداره, شرکت خدماتی نظافتی, نظافت منزل, نظافت هتل, نظافت مبل, نظافتچی شرکت, نظافت بانک, باغچه بانی و نگهداری باغچه, نظافت دفتر کار, نظافت محل کار, نظافت منازل, نظافت رستوران و آشپزخانه, نظافت آزمایشگاه و مطب, سرویس های بهداشتی ورختکن ها, نظافت سالن های ورزشی, نظافت مساجد و نمازخانه ها, نظافت آرایشگاه ها, نظافتچی منزل, شرکت خدماتی نظافتی, شرکت نظافتی, شرکت خدماتی, نظافت روزانه منزل, نظافت منزل در جنوب و شمال تهران, البرز و فردیس نظافت منزل در شرق و غرب تهران, البرز و فردیس نظافتچی, شرکت نظافتی در غرب تهران, البرز و فردیس اعزام نظافتچی خانم, نظافت منزل در جنوب و شمال تهران, البرز و فردیس نظافتچی آقا, شرکت نظافت منزل در شرق و غرب تهران, البرز و فردیس نکاتی مهم در نظافت منزل, نظافتچی خانم و آقا برای مجتمع ها تجاری, خانه تکانی آرایشگر زنانه و آرایشگر مردانه ,
نويسنده : بهــــــــــــــادر شیــــروانی


اعزام آرایشگر حرفه ای آقا برای آقایان

اعزام آرایشگرهای حرفه ای آقا جهت انجام خدمات آرایش و پیرایش شما عزیزان در منزل برای آقایان عزیز گرامی

کلیه آرایشگرها در شرکت خدمات بازرگانی دارای مدارک معتبر بین المللی بود و دوره های پیشرفته را گذرانده اند و مسلط به متد روز میباشند

لازم بذکر است کلیه آرایشگران این شرکت دارای سالن های خاص خود میباشند

جهت رزرواسیون / وقت قبلی و اعزام آرایشگر آقا برای شما آقایان و جنتلمن های دوست داشتنی و عزیز با شماره های 

02636525495

02165147010

09199933227

09390394817 

تماس حاصل فرمایید :: برچسب‌ها: شرکت, خدمات, نظافت, ریحانه, افق, البرز, ثروت, گنج, آخرین, اولین, برترین, دلار, استخدام, , , , تامین نیروی انسانی, اعزام آبدارچی, اعزام سرایدار, اعزام نگهبان, مهماندار, اعزام مهماندار, مهماندار خانم, نظافت راه پله و مشاعات, نظافت اداره, شرکت خدماتی نظافتی, نظافت منزل, نظافت هتل, نظافت مبل, نظافتچی شرکت, نظافت بانک, باغچه بانی و نگهداری باغچه, نظافت دفتر کار, نظافت محل کار, نظافت منازل, نظافت رستوران و آشپزخانه, نظافت آزمایشگاه و مطب, سرویس های بهداشتی ورختکن ها, نظافت سالن های ورزشی, نظافت مساجد و نمازخانه ها, نظافت آرایشگاه ها, نظافتچی منزل, شرکت خدماتی نظافتی, شرکت نظافتی, شرکت خدماتی, نظافت روزانه منزل, نظافت منزل در جنوب و شمال تهران, البرز و فردیس نظافت منزل در شرق و غرب تهران, البرز و فردیس نظافتچی, شرکت نظافتی در غرب تهران, البرز و فردیس اعزام نظافتچی خانم, نظافت منزل در جنوب و شمال تهران, البرز و فردیس نظافتچی آقا, شرکت نظافت منزل در شرق و غرب تهران, البرز و فردیس نکاتی مهم در نظافت منزل, نظافتچی خانم و آقا برای مجتمع ها تجاری, خانه تکانی,
نويسنده : بهــــــــــــــادر شیــــروانی


اعزام آرایشگر حرفه ای خانم برای لیدی و بانوان

اعزام آرایشگرهای حرفه ای جهت انجام خدمات آرایش و پیرایش شما عزیزان در منزل برای لیدیهای عزیز و بانوان گرامی

کلیه آرایشگرها در شرکت خدمات بازرگانی دارای مدارک معتبر بین المللی بود و دوره های پیشرفته را گذرانده اند و مسلط به متد روز میباشند

لازم بذکر است کلیه آرایشگران این شرکت دارای سالن های خاص خود میباشند

جهت رزرواسیون / وقت قبلی و اعزام آرایشگر خانم برای شما بانو و لیدی عزیز با شماره های 

02636525495

02165147010

09199933227

09390394817 

تماس حاصل فرمایید :: برچسب‌ها: شرکت, خدمات, نظافت, ریحانه, افق, البرز, ثروت, گنج, آخرین, اولین, برترین, دلار, استخدام, , , , تامین نیروی انسانی, اعزام آبدارچی, اعزام سرایدار, اعزام نگهبان, مهماندار, اعزام مهماندار, مهماندار خانم, نظافت راه پله و مشاعات, نظافت اداره, شرکت خدماتی نظافتی, نظافت منزل, نظافت هتل, نظافت مبل, نظافتچی شرکت, نظافت بانک, باغچه بانی و نگهداری باغچه, نظافت دفتر کار, نظافت محل کار, نظافت منازل, نظافت رستوران و آشپزخانه, نظافت آزمایشگاه و مطب, سرویس های بهداشتی ورختکن ها, نظافت سالن های ورزشی, نظافت مساجد و نمازخانه ها, نظافت آرایشگاه ها, نظافتچی منزل, شرکت خدماتی نظافتی, شرکت نظافتی, شرکت خدماتی, نظافت روزانه منزل, نظافت منزل در جنوب و شمال تهران, البرز و فردیس نظافت منزل در شرق و غرب تهران, البرز و فردیس نظافتچی, شرکت نظافتی در غرب تهران, البرز و فردیس اعزام نظافتچی خانم, نظافت منزل در جنوب و شمال تهران, البرز و فردیس نظافتچی آقا, شرکت نظافت منزل در شرق و غرب تهران, البرز و فردیس نکاتی مهم در نظافت منزل, نظافتچی خانم و آقا برای مجتمع ها تجاری, خانه تکانی آرایشگر زنانه و آرایشگر مردانه ,
نويسنده : بهــــــــــــــادر شیــــروانی


درک بهتر از ارائه خدماتهای شرکت خدمات بازرگانی ریحانه افق البرز
 • هشدار را جدی بگیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرید
 • فقط با شرکت خدماتی نظافتی و موسسات مجاز و حسن  سابقه تماس بگیرید و تقاضای کارگر کنید 
 • اگر تقاضای اعزام کارگر از  شرکت خدماتی نظافتی دارید، ***حتما از او بخواهد برگ معرفی نامه  خود را به شما نشان دهد***
 •  خدمات شرکت خدماتی نظافتی ریحانه افق الـــــــــبرز در نظافت منزل شامل:
 • دیوار شویی ایام عید، نظافت و شستشویی سرویس های بهداشتی، موکت شویی در منزل، نظافت و شستن درب ها، نظافت دستگیره ها، نظافت و لکه بری دیوارها، تمیز و مرتب کردن وسایل داخل بوفه، کمدها و کابینت‌ها و شستن و تمیز آشپزخانه، لوسترها و کارهایی از این قبیل.
 • شرکت خدماتی نظافتی ریحانه افق البرز دارای حسن سابقه و بیش از 4000 اشتراک در تمام مناطق کرج ( فردیس ) آماده ارایه خدمات می باشد.
  نظافتچی خانه
 • با کار گر نظافتچی خانه درد دل نکنید با او خو دمانی نشوید ضمن رعایت سلسه مراتب کارگری و کار فرمایی فاصله مطلوب را حفظ نماید در یک کلام مدیر خوبی باشید و راجع مسائل غیر ضروری وحاشیه ای با نظافتچی خانه صحبت نکنید.
 • هیچ وقت کارتان را با کارگر هماهنگ نکنید چون ضرر این بیشتر از شرکت خدماتی، متوجه کارفرما شده است اعتماد بیش از حد گاها به سرقت هم منجر شده است.
 • هر گونه ارتباط با کارگر نظافتچی خانه در خارج از ساعات کاری و بدون هماهنگی با شرکت خدماتی ضمن اینکه باعث ایجاد دین برای شما در مقابل شرکت خدماتی خواهد شد و باعث درگیری و توقع بیش حد نظافتچی شده است و از طرفی با این کار باعث خارج شدن کارگر از مدار کار در آینده (از دست دادن کار و عدم پذیرش او از طرف شرکت) شده، و بدین صورت ضربه روحی و روانی به کارگر نظافتچی خانه وارد می شود.
 • شرکت خدماتی نظافتی ریحانه افق البرز

   اگر برای نظافت منزل کارگر تمام وقت (8 ساعته) گرفته اید باید نیم ساعت برای صرف نهار در نظر بگیرید یعنی کار مفید کارگر برای شما 7.30 خواهدبود.

  - شرکت خدماتی ریحانه افق البرز با اعزام نیروی خدماتی کاردان و متعهد درشرق/ غرب و مرکز و شمال /جنوب ... و تمام نقاط کرج و فردیس برای نظافت منزل، خانه تکانی، نظافت دفتر کار، نظافت راه پله و مشاعات، و نظافت محل کار در خدمت همشهریان عزیز می باشد. که با انتخاب این شر کت محیط کار تمیز و بهداشتی داشته باشید.

  - کارگران نظافتچی منزل وظیفه دارند لباس کار  مورد نیاز برای خودشان به همراه بیاورند؛

  - قبل از آمدن نظافتچی منزل تمام وسایل لازم از جمله چند دستمال نخی، ظرفی برای خیساندن دستمال‌ها، چارپایه، تی و دیگر چیزهای لازم را آماده کنید و اگر در خانه این وسایل را ندارید، در تماس‌تان به شر کت خدماتی بگویید تا همراه با کارگر، این وسایل مورد نیاز را هم بفرستند.

  - هر کاری بدون برنامه ریزی نتیجه مطلوبی ندارد نظافت منزل نیز از این مثتنی نیست از قبل مشخص کنید که کجا ها را می خواهید نظافتچی تمیز کند و برای ابن نظافت چه چیزی لازم و ضروری است تا قبل از رسیدن نظافتچی آماده کرده و در اختیار نظافتچی قرار دهید. تا پرسنل شرکت خدماتی بدون معطلی کارش را شروع کند. به عنوان مثال اگر شستشوی دیوارهای اطاق ها مد نظرتان است بهتر است لوازم  اطاق ها در وسط اتاق جمع شود به طوری که یک نردبان به راحتی حرکت کند و به راحتی خودتان و یا کارگر نظافتچی بتواند کار خود را انجام دهد. در صورتی که از نیروی خدماتی استفاده می کنید می توانید یک جا همه قسمت ها را خالی کنید برای دیوار شویی بهتر است از نظافتچی آقا کمک بگیرید. اما  اگر خودتان و برای اولین بار تصمیم به تمیز کردن دیوارها گرفته اید بر حسب احتیاط اول یک بخش را خالی کنید و بعد از انجام کار آن قسمت می توانید قسمت های بعدی را شروع کنید بدین ترتیب اگر هم نتوانستید کار را انجام بدهید لااقل تا گرفتن یک کارگر خدماتی تمام اطاق ها بهم ریخته نخواهد بود اگر شستشوی دیوارهای کل منزل مد نظر باشد، می بایست بدانید زمان لازم برای شستشوی کامل دیوارهای یک واحد 70 متری بستگی به اندازه کثیفی دیوارها و هم چنین سرعت عمل فرد می باشد ولی در حالت معمول یک الی دو روز می تواند زمان ببرد.

  حتما قبل از آمدن نظافتچی منزل سر دستمزد و هزینه کار مخصوصا در کارهایی مثل باغبانی و شستن مبلمان و تابلوفرش با شرکت خدماتی مربوطه به توافق برسید.

  اگر می‌خواهید یک هفته یا ده روز قبل از عید برای کارهای نظافتی خانه‌تان نظافتچی منزل خبر کنید، خیلی مطمئن نباشید که این کار را به راحتی انجام دهید. برای اینکه نزدیک عید دچار دردسر و استرس نشوید، بهتر است از حداقل یک ماه قبل برای روز مورد نظرتان از شرکت خدماتی که می‌خواهید، نظافتچی منزل رزرو کنید. سعی کنید حتی‌الامکان وقتی که نظافتچی منزل به خانه تان می‌آید ۲ نفر در منزل باشید تا اگر کاری برایتان پیش آمد خانه بدون صاحب‌خانه نماند.

 •  

  برای انجام امور نظافتی منزل بهتر است از شرکت خدماتی و نظافتی 2 کارگر خانم و آقا خبر کنید تا هم کارهایتان سریع‌تر پیش رود و هم بتوانید کارهای سنگین‌تر مثل شستن در و دیوار کف را به آقا و کارهایی مثل تمیز و مرتب کردن کابینت، بوفه و کمدها را به خانم بسپارید. و قبل از آمدن نظافتچی منزل، اشیای قیمتی‌تان را از جلوی دست بردارید. حواس‌تان باشد که گول شرکت خدماتی را که فقط دم عید شروع به تبلیغات کر ده اند نخورید. با آن دسته از شرکت خدماتی کار کنید که در طول سال نیروی نظافتی می گیرید.

   

  توجه توجه!

  با توجه به هشدار پلیس از ورود افراد ناشناس به منزل خود جدا خودداری کنید و ممکن است خود را بنام نظافتچی معرفی کند. اگر با شرکت خدماتی جهت نظافتچی هماهنگ نکرده اید درب را باز نکنید. حتما از شرکت خدماتی های معتبر استفاده کنید و از ورود نظافتچی بدون قبض مهرشده توسط شرکت خدماتی خودداری کنید.

  نظافتچی ساختمان

  شرکت خدماتی نظافتی ریحانه افق البرز  نظافت ساختمان های نوساز، نظافت ساختمان های بازسازی شده و کف‌سابی را در عرض چند ساعت با کمترین زمان انجام می‌دهند. کار شرکت خدماتی نظافتی ریحانه افق البرز و ساعت کاری کارگرانشان برحسب نیاز شما متفاوت است اما باید بدانید کارگرانی که این امور را برای شما انجام می‌دهند، روزمزد یا به صورت پیما نکاری هستند و دستمزد آنها بسته به نوع کار شما و مدت زمانی که برای انجامش می دهند وقت صرف می‌شود، محاسبه می‌شود.

  اگر کف‌پوش منزل یا اتاق‌ خوابتان موکت است، بهتر است چسب آنها را باز و روانه قالی‌شویی‌شان نکنید؛ زیرا بیشتر موکت‌ها پس از شستشو آب می‌روند و در این صورت شب عید متحمل یک هزینه اضافه دیگر هم می‌شوید

 •  

از شرکت خدماتی برای شستن فرش‌ها و موکت‌هایتان درخواست کنید، برای شستن موکت‌ها بهتر است از شرکت خدماتی خواهید آنها را در منزل‌تان بشویند. دستگاه‌های مکانیزه‌ای برای شستن موکت‌ها بدون جدا کردن‌شان از زمین وجود دارد که به راحتی کارگر نظافتچی موکت‌ها را می‌شویند و آب‌شان را می‌گیرند و فقط برای خشک شدن کامل‌شان باید حدود ۲۴ ساعت چیزی روی‌شان پهن نکنید.

 

به طورکلی نظافتچی ساختمان بایستی با برگه های مهر شده از طر ف شرکت خدماتی به کار فر ما معرفی شود و بدون مهر فاقد اعتبار در آخر کار را تحویل مشتری داده اگر عیب و نقض نداشت تسویه می شود. شرکت خدماتی نظافتی ریحانه افق البرز با توجه به شرایط کار آماده ارائه خدمات نظافتی مکانیزه و غیر مکانیزه برای ساختمان های خصوص و دولتی در تمام نقاط تهران و کرج و فردیس می باشد. این شرکت با تجربه همکاری با شرکت ها و موسسات و ادرات آماده مشاوره در زمینه خدمات نظافت برای شما می باشد.

 

چگونه با کمترین هزینه خانه تمیز داشته باشیم:

داشتن خانه  تمیز و مرتب امری است مهم. به نظر می‌رسد به محض آن که خانه را تمیز و نظافت می‌کنید، همسر و فرزندانتان آن را دوباره به هم می‌ریزند.

 

چند پیشنهاد ساده شرکت ریحانه افق البرز در انجام نظافت منزل به شما کمک می‌کند تا خانه‌دار خوبی بوده و خانه‌ای همیشه آماده برای ورود میهمان‌های سرزده داشته باشید:

1- برای آن که خانه را خوب و کامل نظافت کنید، برنامه‌ریزی نمایید. قسمت‌هایی که باید تمیز شوند مانند نظافت آشپزخانه، سرویس‌های بهداشتی، زمین و پنجره‌ها را در نظر داشته باشید و باید بدانید از کجا شروع و کجا تمام کنید.

2- برای نظافت منزل، همیشه از بالا به پایین شروع کنید. (اگر از شرکت نظافتی نیرو گرفتید بگذارید کارشان را انجام دهد. چون آنها طبق برنامه شرکت خدماتی نظافت منزل را انجام می دهند) در نظافت منزل اگر ابتدا شیشه ها را تمیز کنید

3- اگر دیوار شویی داشتید، از بالا شروع کنید به ابعاد یک مترمربع به یک متر مربع تمیز کنید و گرنه کل خانه را گردگیری کنید. از برس‌‌های گردگیر و دستمال مناسب مبل استفاده کنید. روی مبل‌ها را جاروبرقی بزنید. گرد و غبار پرده‌ها را با جاروبرقی بگیرید.

4- بعد از نظافت اتاق ها و پذیرایی نوبت به نظافت آشپز خانه می رسد. اگر سقف آشپزخانه نظافت بخواهد، ابتدا سقف تمیز کرده و بعد داخل و بیرون کابینت ها را نظافت نمایید و مواد غذایی باقی‌مانده و بی استفاده داخل یخچال را دور بریزید و یخچال را تمیز کنید. برای تلنبار نشدن لباس‌های کثیف، یک یا دو بار ماشین‌ لباسشویی بزنید. به بچه‌ها یاد دهید لباس‌هایشان را در کشو مخصوص خود قرار دهند و قبل از بیرون آوردن اسباب‌بازی جدید، اسباب‌بازی قبلی را سر جای خود بگذارند.

5- آخرین مرحله در نظافت منزل تمیز کردن کف زمین و کلیه سطوح سخت اختصاص دهید. کف زمین را طی و فرش‌ها را جاروبرقی بزنید.

رعایت موارد زیر به شما کمک می کند همیشه خانه تمیز داشته باشید:

الف: مواد شوینده و ضدعفونی‌کننده را زیر سینک آشپزخانه و کابینت روشویی قرار دهید. شستشوی سریع و روزانه باعث می‌شود این قسمت‌ها همیشه تمیز و عاری از جرم باشند. با قرار دادن شیشه پاک‌کن در این قسمت، لکه‌های آینه‌ها و درهای شیشه‌ای را به راحتی پاک کنید.

ب: حمام به دلیل مرطوب بودن و پاشیده شدن قطرات آب روی آینه و روشویی بعد از خشک شدن لکه می شود. بنابر این در نظافت منزل دقت داشته باشید، بعد از هر حمام، آینه و روشویی را خشک کنید تا این قسمت همیشه تمیز به نظر برسد.

پ: بعد از استحمام آخرین عضو خانواده، با استفاده از اسپری تمیزکننده مخصوص حمام (که برای دسترسی آسان زیر سینک قرار داده‌اید) این فضا را تمیز و ضد عفونی کنید.

ج: شب‌ها قبل از خواب، دستشویی را با برس مخصوص سریع تمیز کنید. با انجام روزانه این کارها خانه‌ای همیشه تمیز، مرتب و ضد عفونی شده خواهید داشت.

 

شرکت خدماتی ریحانه افق البرز ارائه خدمات متنوع در زمینه خدمات نظافتی و تامین نیرو نظافت منزل در خدمت شماست   

تامین نیروی انسانی، اعزام آبدارچی، اعزام سرایدار، اعزام نگهبان، مهماندار، اعزام مهماندار، مهماندار خانم، نظافت راه پله و مشاعات، نظافت اداره، شرکت خدماتی نظافتی، نظافت منزل، نظافت هتل، نظافت مبل، نظافتچی شرکت، نظافت بانک، باغچه بانی و نگهداری باغچه، نظافت دفتر کار، نظافت محل کار، نظافت منازل، نظافت رستوران و آشپزخانه، نظافت آزمایشگاه و مطب، سرویس های بهداشتی ورختکن ها، نظافت سالن های ورزشی، نظافت مساجد و نمازخانه ها، نظافت آرایشگاه ها، نظافتچی منزل، شرکت خدماتی نظافتی، شرکت نظافتی، شرکت خدماتی، نظافت روزانه منزل، نظافت منزل در جنوب و شمال تهران،البرز و فردیس نظافت منزل در شرق و  غرب تهران،البرز و فردیس نظافتچی، شرکت نظافتی در غرب تهران،البرز و فردیس  اعزام نظافتچی خانم،نظافت منزل در جنوب و شمال تهران، البرز و فردیس نظافتچی آقا، شرکت نظافت منزل در شرق و غرب تهران، البرز و فردیس نکاتی مهم در نظافت منزل، نظافتچی خانم و آقا برای مجتمع ها تجاری، خانه تکانی:: برچسب‌ها: شرکت, خدمات, نظافت, ریحانه, افق, البرز, ثروت, گنج, آخرین, اولین, برترین, دلار, استخدام, , , , تامین نیروی انسانی, اعزام آبدارچی, اعزام سرایدار, اعزام نگهبان, مهماندار, اعزام مهماندار, مهماندار خانم, نظافت راه پله و مشاعات, نظافت اداره, شرکت خدماتی نظافتی, نظافت منزل, نظافت هتل, نظافت مبل, نظافتچی شرکت, نظافت بانک, باغچه بانی و نگهداری باغچه, نظافت دفتر کار, نظافت محل کار, نظافت منازل, نظافت رستوران و آشپزخانه, نظافت آزمایشگاه و مطب, سرویس های بهداشتی ورختکن ها, نظافت سالن های ورزشی, نظافت مساجد و نمازخانه ها, نظافت آرایشگاه ها, نظافتچی منزل, شرکت خدماتی نظافتی, شرکت نظافتی, شرکت خدماتی, نظافت روزانه منزل, نظافت منزل در جنوب و شمال تهران, البرز و فردیس نظافت منزل در شرق و غرب تهران, البرز و فردیس نظافتچی, شرکت نظافتی در غرب تهران, البرز و فردیس اعزام نظافتچی خانم, نظافت منزل در جنوب و شمال تهران, البرز و فردیس نظافتچی آقا, شرکت نظافت منزل در شرق و غرب تهران, البرز و فردیس نکاتی مهم در نظافت منزل, نظافتچی خانم و آقا برای مجتمع ها تجاری, خانه تکانی,
نويسنده : بهــــــــــــــادر شیــــروانی